Najava komemoracije i ispraćaja policijskog službenika Samira Mustafića

Obavještavamo javnost da će dana 29.08.2025. godine sa početkom u 11,00  sati, u Narodnom pozorištu Tuzla biti održana komemoracija policijskom službeniku Samiru Mustafiću koji je 27.03.2025.godine hrabrim činom i nesebičnim zalaganjem prilikom izvršavanja službenih poslova i zadataka izgubio život.

Protokol:

  • 11,00  sati –  Komemoracija u Narodnom pozorištu Tuzla,
  • 14 do 15,30 sati – Komemorativni centar Tuzla, naselje Kojšino, izjave saučešća porodici, prigodan govor, formiranje i polazak  organizovane kolone prema naselju Kiseljak
  • 16,30 sati – Dženaza i ukop u naselju Kiseljak, mezarje Ševar

     Takođe, obavještavamo javnost, da će dana 29.8.2025.godine, u toku komemoracije u holu Narodnog pozorišta u Tuzli biti otvorena       knjiga žalosti, nakon čega će biti prenesena u sjedište zgrade MUP TK-a (gdje ostaje otvorena od 30.8. do 5.9.2025.godine).

Pozivamo vas da svi zajedno odamo počast našem hrabrom kolegi i prijatelju Samiru Mustafiću.