29/03/2024 8:51

Crnkić za pobjedu FK Tuzla City protiv Radnika (FOTO)

U početnih 20-ak minuta utakmice nismo vidjeli previše. Igralo se dosta tvrdo i bez pravih šanso, a prva velika šansa viđena je u 25. minuti meča.

Mogao je Radnik doći do vodstva. Huseinbašić je ubacio, Karić sa nekoliko metara šutira, Muminović čudesno brani.

Potom je domaći tim preuzeo terensku nadmoć. Kozić je skidao zicere Ubiparipu i Crnkiću i spašava Radnik.

Do kraja prvog poluvremena domaći nisu uspjeli da krunišu terensku nadmoć i na odmor se otišlo bez golova.

Ipak, samo što je krenulu drugo poluvrijeme domaći su poveli. Džafić ubacuje iz kornera u gužvi se najbolje snalazi Nermin Crnkić i zabija za 1:0.

Ubiparip je potom imao još jednu šansu, Kozić brani, a zatim se utakmica malo umirila sve do 73. minute kada Crnkić promašuje zicer sa svega nekoliko metara.

Do kraja meča Nalić uspješno zatvara susret. Nije Radnik uspio napraviti ništa pred golom Tuzle i na kraju je ostalo 1:0 za Tuzla City.