Nenad Nešić na ročištu govorio o zdravstvenom stanju: Predlagali su mi da ostanem na liječenju, odbio sam to

Ročište za određivanje pritvora ministru bezbednosti Nenadu Nešiću i drugima trebalo je da bude održano jutros u 9.00 časova, ali je počelo tek posle 12.00 časova.

Nenad Nešić je govorio u sudnici i rekao da mu je jutros pozlilo, zbog čega je prebačen na lečenje.

Rekao je da je dobio još tableta za visok krvni pritisak.

– Predložili su mi da ostanem na lečenju, odbio sam i evo me – rekao je Nešić na pitanje sudije Biljane Ćuković.

Inače, tokom samog ročišta dva puta je tražio kratku pauzu, kada je u pratnji sudskih policajaca izašao iz sudnice, ali se brzo vratio.