Završena najuspješnija sezona: Zadnji avion iz Antalije sletio na tuzlanski aerodrom!

Jutrošnjim slijetanjem aviona iz Turske na tuzlanski aerodrom završena je još jedna sezona čarter letova iz Tuzle za Antalyu.

Ova sezona je svakako najuspješnija do sada, s obzirom da su letovi realizovani 3 puta sedmično; utorkom, četvrtkom i petkom.

Popunjenost svakog aviona bila je skoro 100%, što dovoljno govori o kvalitetu organizacije ljetovanja, a zanimljivo je i da posljednji današnji let iz Tuzle slijeće u Istanbul sa putnicima umjesto praznim za Antaliju, što je bila dosadašnja praksa .

Također, skoro da nije bilo kašnjenja letova, pa je ovo dodatna motivacija za sve putnike koji su se odlučili za odmor u prekrasnim turskim destinacijama, Antaliji i Alaniji, kod agencije “Golden Tours” iz Tuzle.

Ova agencija godinama gradi svoju reputaciju na osnovu visokog nivoa usluge, povoljnih aranžmana i putovanja prilagođenih svakom klijentu.

Golden Tours se ističe po pažljivom odabiru destinacija i smještaja, osiguravajući da svaki putnik uživa u udobnosti i luksuzu po pristupačnim cijenama. Izdvajaju se njihove ponude za Tursku, gdje su mnogi zadovoljni putnici ovog ljeta otišli u Antalyu i Alanju, dva bisera turske obale.

Turisti Tuzlanskog kantona oduševljeni su ljepotom ovih destinacija, ali i profesionalnošću i brigom tima Golden Toursa. Njihove uspomene sa sunčanih plaža, egzotičnih putovanja i luksuznih hotela ovjekovječene su na brojnim fotografijama i video zapisima koje rado dijele sa prijateljima i porodicom.

Zahvaljujući odličnoj organizaciji, putnici su mogli da uživaju u svakom trenutku svog odmora, od opuštanja na plažama Sredozemnog mora do istraživanja povijesnih i kulturnih znamenitosti koje ovi krajevi mogu ponuditi. Bez sumnje, “Golden Tours” je još jednom opravdao poverenje i nastavlja da bude omiljeni izbor putnika iz čitavog regiona.

www.putujte.ba