Amar Osim: “Idem da vidim šta i kako, ali to ne znači da ostajem”

Najtrofejniji stručnjak u historiji Premijer lige Amar Osim otputovao je u Katar na preliminarne pregovore sa Al-Kharaitiyatom.


Odlazak u zemlju Perzijskog zaljeva ne znači i ostanak pa će se tako Osim već do kraja sedmice vratiti u Sarajevo.

”Idem da vidim šta i kako, ali to ne znači da ostajem. Mora se mnogo toga poklopiti, a u petak sam već nazad”, kazao je menadžer Željezničara za Goal.com.

“Ponašam se kao da ću u Želji ostati još 100 godina. Radim normalno i planiram dugoročno. Odlazim kako bih ispoštvovao ljude koji me traže, a tek poslije razgovora mogu reći šta sam odlučio”, dodao je on.

bhreporter/24sata info