Facebook
Facebook

Banja Luka daje 100.000 KM poplavljenima u FBiH

Grad Banjaluka daće 100.000 KM opštinama pogođenim poplavama u Federaciji Bosne i Hercegovine.

“Banjaluka saosjeća patnju ljudi koji su ostali bez članova svojih porodica, ali i bez svojih domova, te ćemo, zajedno sa Crvenim krstom, kao što je to bio slučaj kada su razorni zemljotresi pogodili Tursku i Siriju, organizovati punktove za prikupljanje pomoći koja je u ovom slučaju prijeko potrebno”, kazao je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković.

On je pozvao sve sve dobre ljude da se priključe akciji pozivom na broj 17023, jer je kako kaže Banjaluka i porodica.