Beograd: Završena 22-satna studentska blokada ulaza u RTS

Srpski studenti prekinuli su 22-časovnu blokadu ulaza u zgradu RTS-a u Beogradu, koja je počela sinoć oko 22.30 časova.

U tom periodu studenti su sprečavali ulazak u prostorije RTS-a, dok je zaposlenima bilo dozvoljeno da napuste zgradu. Na početku blokada, policija je studente odgurnula od ulaza u zgradu.

Novosadski studenti, koji su se sinoć okupili u znak solidarnosti sa studentima iz Beograda i blokirali ulaz u zgradu RTV u Novom Sadu, takođe su prekinuli blokadu.

Kako javlja Telegraf , studenti raščišćavaju prostor i napuštaju plato ispred zgrade.