Edin Džeko čestitao Božić

Naš as Edin Džeko (34) i fudbaleri Rome čestitali su Božić.  Na video snimku koji je objavila Roma prvo je to uradio kapiten Rimljana i naše reprezentacije.

– Buon Natale – poručio je na italijanskom jeziku Džeko.

Džeko i saigrači iskoristit će Božić za kraću pauzu od utakmica, a Dijamant će zimski odmor provesti u Sarajevu. Inače, Rome već 3. januara (15 sati) na Olimpiku dočekuje Sampdoriju.