Treslo se u Banjoj Luci. Platforma X
Treslo se u Banjoj Luci. Platforma X

Nakon ponoći zemljotres pogodio Banju Luku

Pojedini građani Banje Luke su noćas oko 00:47 prijavili slabije podrhtavanje tla.

– Petrićevac, osjetio se, prvo tutanj onda se zatreslo. Nije strašnom al je ružno osjetiti, kakav god da je – stoji u jednom od komentara na EMSC-u.

“Zatreslo krevet”, “Kao malo jači vjetar udario u prozor”…, naveli su građani.

EMSC nije seizmički registrovao zemljotres, odnosno nije objavio intenzitet, ali stoji da je podrhtavanje tla prijavljeno u 00:47.