Nebojša Vukanović: Očekivao sam više od ovog sastanka, uradili smo sve što je do nas

Predsjednik Liste za pravdu i red Nebojša Vukanović je kazao da je očekivao više od sastanka Trojke, HDZ-a BiH i opozicije iz RS.

– Mi iz opozicije smo uvijek konkretni i korektni, uvijek smo bili konstruktivni, a trpimo političke posljedice svega toga. Imali smo najplodonosnije Vijeće ministara BiH od 2014. do 2018. godine. Procesi idu dalje, bitno je da mi nismo nikakav faktor destabilizacije. Ponudili smo rješenje, kako će ići dalje vidjet ćemo, uradili smo što je do nas – poručio je Vukanović.

Na pitanje kako gleda na izmjene Izbornog zakona BiH, poručio je da to pita HDZ.