Oglasio se Suljagić: Srbima je toliko dobro u Bosni da ih više ni prospekt da budu dio Srbije ne može privući

Odbijanje građana RS da napuste institucije Bosne i Hercegovine nakon poziva Milorada Dodika, koje nisu urodile plodom čak ni nakon prijetnji, na svom X profilu prokomentirao je Emir Suljagić, direktor Memorijalnog centra Srebrenica/Potočari.

– Srbima je toliko dobro u Bosni da ih više ni prospekt da budu dio Srbije ne može privući. Utoliko je više hodanje po jajima oko Milenceta bespredmetno.|

Dodik je vrijeđao i prijetio, ali su ga zaposleni iz RS-a u SIPA-i i državnom pravosuđu izignorisali – napisao je Suljagić.