Sahranjen Mićo Mićić, bivši gradonačelnik Bijeljine

[foogallery id=”58039″]

Bivši gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić sahranjen je danas na gradskom groblju u Pučilama.

Na prethodno održanoj komemoraciji u Centru za kulturu „Semberija“, u prisustvu članova porodice i rodbine, brojnih prijatelja i saradnika, od Mićića su se oprostili kćerka Mila, predsjednik Vlade RS Radovan Višković, a prisutnima su se obratili u ime Gradske uprave Vlado Simeunović i Predrag Jović ispred Stranke demokratske Srpske Semberija.

Epidemiološke mjere spriječile su dolazak na komemoraciju brojnih predstavnika prijateljskih gradova Bijeljine, a koji su uputili telegrame saučešća porodici i saradnicima Miće Mićića.

Dnevni avaz