Umalo se potukli gradonačelnici Bijeljine i Istočnog Sarajeva (VIDEO)

Gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović rekao je da ovaj grad napušta Savez opština i gradova Rs, a zajedno sa njim sjednicu su napustili svi gradonačelnici i načelnici koji su iz reda opozicije.

Prethodno Petrović se žestoko verbalno sukobio sa Ljubišom Ćosićem, predsjednikom Saveza opština i gradova Rs, a pale su i neke teške riječi.

“Pet godina ste švercovali u ratu dok smo mi ratovali. Kupusaru jedan”, kazao je Ćosić Petroviću, na šta mu je Petrović odgovorio:

“Sram Vas bilo. Odgovaraćete za ovo građanima Bijeljine, mi vas hranimo. Sram te bilo”.

Na to su se u raspravu uključili i drugi, a sve je završilo izlaskom sa sjednice opozicionih čelnika.