Gimnazija u Banjoj Luci. Facebook

Užas u Banjoj Luci: Muškarac izvršio samoubistvo u dvorištu škole

U Banjoj Luci jutros se desila tragedija kada je u dvorištu banjalučke Gimanzije muško lice izvršilo samoubistvo.

Kako nezvanično saznajemo, policijski službenici su na terenu i poduzimaju potrebne mjere i radnje.

Navodno je mladić ostavio i oproštajno pismo, piše banjaluka.net.