Karamarko i Abdulahović. FK Željezničar
Karamarko i Abdulahović. FK Željezničar

Željezničar predstavio dva nova imena

Željezničar će u novu sezonu ući sa znatno promijenjenim sastavom, a na Grbavici su predstavljena još dva nova imena.

“Plave” su pojačali Marin Karamarko i Tarik Abdulahović.

Abdulahović se vraća na Grbavicu poslije devet godina i zaslužio je “jedinicu” Željezničara za narednu sezonu. On je prošle sezone branio za Tuzla City.

Što se Karamarka tiče, on stiže iz ruskog Arsenala i potpisao je ugovor na godinu uz opciju produženja na još jednu godinu.

Prošao je školu Hajduka, a u BiH je već nastupao za GOŠK iz Gabele. Nakon GOŠK-a otišao je u slovensku Muru, a onda i u austrijski Hartberg. Pokriva poziciju stopera, a bivši je juniorski reprezentativac Hrvatske.