Žena skočila sa 7. sprata bolnice u Subotici

Pacijentkinja bolnice u Subotici M. V. (70) izvršila je samoubistvo, saznaje Objektiv u ovoj bolnici.

Kako pišu, žena je skočila sa sedmog sprata.

Sve se dogodilo jutros oko 4:30.