Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović nakon sastanka u Ambasadi SAD rekao je da je ovo bilo vrlo pozitivno razmišljanje o budućnosti.
Podsjećamo, predsjednici stranaka Trojke i dva HDZ-a su u Ambasadi SAD s otpravnikom poslova Džonom Ginkelom razgovarali o projektu Južna interkonekcija.
Čović je kazao da je dogovoreno da stranke upute zajedničko saopćenje nakon sastanka, a Čović je u svojoj reakciji odao dojam pozitivnog sastanka.
– Dogovorili smo se da nekoliko rečenica zajedno pošaljemo – kazao je

