U mjestu Podorošac jutros je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovala dva putnička motorna vozila.
Kako je za “Avaz” izjavila portparolka MUP-a HNK Milijana Miloš, nesreća se dogodila u 9:30 sati.
– U ovoj nesreći nije bilo povrijeđenih osoba, a na vozilima je pričinjena materijalna šteta – kazala je Miloš.
Saobraćaj na ovoj dionici je ubrzo normalizovan.

