Pripadnici MUP-a KS provode veliku akciju na području Starog Grada, potvrđeno je nezvanično za portal “Avaza”.
Kako saznaje “Avaz”, akcija se tiče neovlaštenog prometa narkotika.
Akcija se provodi u ulici Hrvatin na Bistriku, a prema informacijama do kojih smo došli, uhapšen je muškarac A. M., ranije osuđivan.

